A A A

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
پایگاه ویزیتورهای چریک

آموزش هایی که در اینجا قرار داده شده برای بیش از هزار نفر در سراسر ایران بسیار آشنا هستند. شاید شما هم بسادگی بتوانید یکی از این افراد را پیدا کرده و درباره مطالب این پایگاه از آنها پرسش نمایید. پیشتر ما در پایگاه teczip.com مشغول به فعالیت بودیم ولی به دلایل فنی لازم بود برای گسترش کار به این پایگاه نقل مکان نماییم. خوب اکنون اینجا هستیم و البته هنوز دوستان ما بخوبی از ما پشتیبانی می کنند و ما همیشه از حمایت های ایشان سپاسگزاریم.

خود ما هم امیدواریم با این حرکت تازه و از نو با مطالب مفصلتر و بیشتر و افزایش تعداد مثال ها و نمونه ها و مقالات و ابزارهای سودمند برای ویزیتورهای چریک محیطی را برای مخاطبین خود فراهم نماییم که بتوانند با پشتیبانی و حمایت ما به جمع دوستان ما بپیوندند. من بخوبی به این امر واقف نیستم که ما اولین تیم متخصص آموزش ویزیتوری در ایران هستیم یا نه اما اطمینان می دهم که اولین تیم متخصص آموزش بازاریابی چریکی و ویزیتوری چریکی هستیم که با آموزش کامل و پایه ایی این فن تخصصی به افراد عادی جامعه آنها را صاحب کسب و کار خودشان می کنیم. چرا این اطمینان را دارم؟ سابقه تیم ما دلیل این ادعا است. ما بر این ادعا هستیم که سیستم فروش به سبک چریک ها را با الهام از بازاریابی چریکی و بکار بستن دستورالعمل های آن در ویزیتوری بهینه سازی کرده ایم.

سابقه مناسب و قابل افتخار ما در بازاریابی ٬ آموزش بازاریاب ها و ویزیتورها و پشتیبانی از آنها تا هنگام استقلال و ایستادن آنها بروی پای خود برای بسیاری از دوستان امروز ما آشناست. ویزیتوری چریکی انتهایی دارد و در نقطه ایی یک ویزیتور چریک مجبور خواهد شد از این بازار بالاتر رفته و جای را برای دیگر ویزیتورهای چریک خالی گذارد. تیم ما این چرخه را بخوبی به پایان رسانده و مفتخر است با تسلط به تکنیک ها و تاکنیک های این فن خوداشتغالی می تواند آنرا به دیگران بیاموزد. آموزش تعداد بیشماری ویزیتور چریک که هرروزه از تکنیک های این فن استفاده کرده و از آن لذت می برند شاهد و گواه ماست.

تیم ما این هدف را دنبال می کند که مکانی را برای آموزش و ارتقاء ویزیتورهای چریک ایجاد و نگهداری نماید و بتواند به عنوان یک مرجع کامل مورد استفاده و بهره برداری همه افرادی باشد که با یادگیری و تسلط به ویزیتوری چریکی از آن به عنوان یک تخته پرش به مراحل دیگر زندگی خود استفاده می نمایند. جای چنین مکانی در بین پایگاه های آموزشی خالی بود و ما امیدواریم بتوانیم وظیفه خطیر پر نمودن این جای خالی را بخوبی بر عهده بگیریم. اینجا مکانی است که افراد گوناگون از نظر شرایط سنی ٬ جسمی ٬ تحصیلات و تخصصی به آن مراجعه می نمایند و ما امیدواریم چنانکه تا به امروز توانسته ایم رضایت خاطر همه این افراد را براوده کنیم ٬ همچنان به فعالیت خود ادامه دهیم. بی تردید ما همیشه پذیرای دوستان جدید از جمله شما هستیم و مایلیم تا در کنار هم بوده و دانش و تجربیات یکدیگر را گسترش دهیم.

اشتراک این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn