A A A

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

اگر شما دارای درامد کافی برای خود از هر راهی هستید و به دنبال شغلی جدید برای اوقات خالی خود نیستید. این پایگاه به درد شما نخواهد خورد

اگر از طی کردن خیابان های شهر خودتان برای کسب درامد بدتان می آید

اگر فکر می کنید که دیگران می توانند کارهایی را انجام دهند که از عهده شما بر نمی آید

اگر فکر می کنید دیگر توانائی یادگیری را کاملا از دست داده اید و برای شما غیر ممکن است که آموزشی تازه ببینید.

اگر برای کسب درامد سالم حاضر به تلاش معقول برای آن نیستید یا فکر می کنید که باید پول کافی برای زندگی شما از آسمان برای شما بیافتد پایین.

همچنین این پایگاه به کار شما نمی آید

اگر قدرت خلاقیت خود را کشته اید یا اصولا فاقد قدرت خلاقیت هستید و یا فکر می کنید کارکردن برای دیگران با یک درامد مشخص اندک می تواند بسیار بهتر از درامدی نامشخص ولی بسیار بالاتر باشد.

اگر اهل عمل نیستید و با تغییر دادن شیوه زندگی خود مشکل دارید

اگر افسرده هستید و فکر می کنید این سرنوشت محتوم شماست که با این افسردگی بمیرید.

اگر رویا یا آرزوها را در خودتان کشته اید و دیگر هیچ رویا و آرزوئی در سر ندارید که حاضر باشید برای آن تلاش کنید ٬ البته این پایگاه و مطالب آن به کار شما نمی آید.

ما اینجا می توانیم با آموزشی برای کارآفرینی و خوداشتغالی به کسانی کمک نماییم که حاضر به تجربه گستره های جدید هستند. حاضر هستند برای رسیدن به اهداف ٬ آرزوها و رویاهای خود تلاش کنند و مشکلی برای هموارکردن راه های سخت برای رسیدن به اهدافشان نمی بینند. اینجا بَشاشی و اشتیاق برای رسیدن حرف اول را می زند و انرژی و امید و آمادگی برای یادگیری و بکار بندی و کسب تجربه و البته اشتباه کردن و نا امید نشدن و دوباره تلاش کردن و دوباره اصلاح شدن تا رسیدن از ارکان مهم به حساب می آیند.

اگر شما جزء این دسته از آدم ها نیستید و حاضر به تغییر این رویکرد خودتان به زندگی نیستید ٬ می توانید این پنجره را بسته و به دیگر پایگاهای اینترنت سری بزنید! برای شما تنها یک تشکر داریم بابت اینکه محبت فرموده و این پنجره را برای لحظه ایی به زندگی خودتان گشودید.

اشتراک این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn