A A A

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

یک پیشنهاد ویژه برای آموزش ویزیتوری پارتیزانی که می توانید آنرا با دیگر پیشنهادات مقایسه کنید!

شاید بهتر باشد پیش از خواندن ادامه این مطلب ابتدا این محصول را سفارش دهید!

شما می توانید در این پایگاهسی دی آموزش ویزیتوری چریکی را به مبلغ 1۵۰۰۰ تومان(پانزده هزارتومان) خریداری نماید و با آن ظرف مدتی کمتر از دو ماه صاحب جایگاهی در بازار و شغلی با درامد رضایت بخش برای خودتان باشید با این تضمین که اگر شما به مطالب موجود در این سی دی مسلط شوید ٬ می توانید صفر تا صد شغل ویزیتوری را آموخته به عنوان یک ویزیتور چریک شروع به تجربه آموخته هایتان در غالب یک شغل پر درامد بنمایید. افزون بر مطالب موجود در سی دی ٬ با این خرید تنها بصورت کوتاه مدت می توانید قابلیت دسترسی به آموزش های تکمیلی موجود بروی وب سایت (شامل صدها مدل حالت های شبیه سازی شده و تجربیات واقعی دیگر دوستان ) را هم بشکل رایگان هدیه بگیرید.

مدعی ما بر این زمان و کارکرد این آموزش ها تعداد هزار (بله دقیقا ۱۰۰۰ نفر!) ویزیتور چریکی است که با همین آموزش توانستند پیش از این وارد بازار شده و به کسب درامد بپردازند. ما اینجا به شما پیشنهادی واهی یا شعاری بی مغز از پولدار شدن یک شبه یا حتی یک طرح توجیهی برای راه اندازی یک کسب و کار ارائه نمی دهیم! ما شما را به سمت ویزیتور چریک شدن رهنمون می کنیم تا بیاموزید چریک ها چگونه در بازار حرکت کرده و چگونه مراحل یک فروش را شروع کرده و به انجام می رسانند.

این مطالب آموزشی بصورت سخنرانی کنفرانسی تهیه گردیده و تمامی مباحث مربوط به ویزیتوری چریکی را شامل

-         پیدا نمودن یک محصول مناسب برای فروش

-         پیدا نمودن مخاطب هدف آن محصول

-         جمع آوری اطلاعات لازم برای فروش

-         تکنیک های مذاکره

-         تکنیک های فروش

-         تکنیک های پیگیری و تکمیل فروش

-         روانشناسی فروش

-         استفاده از روانشناسی فروش در فروش های سریع

-         نحوه ایجاد طرح های خلاقانه برای فروش

-         قابلیت سنجی و براورد موفقیت

-         ثبت فنی و آماری

-         جمع آوری داده های محیطی

-         استفاده از داده های بدست آمده برای طراحی یک پلن یا نقشه مناسب برای ورود ٬ معرفی و فروش موفق

-         و صدها مطلب دیگر

را بخوبی پوشش داده و درباره آنها گفتگو کرده و واکاوی می نماید تا شما بتوانید با زبانی ساده و بدور از اصطلاحات پیچیده تخصصی خیلی سریع وارد بازار شده و اولین فروش خود را با موفقیت انجام دهید.

ما به شما پیشنهاد می کنیم به کارگروه آموزش ویزیتوری چریکی بپیوندید و با استفاده از آموزش های ارائه شده ٬ گام به گام سطح تجربه خود را در زمینه فروش رو در رو بالاتر ببرید. بسیاری از دوستان حاضر در این کارگروه بر این ادعا هستند که می توانند هر چیزی را به هر قیمتی به هر کسی بفروشند! البته ما برگزار کنندگان این دوره این ادعا را نداریم! اما این ادعا حکایت از موفقیت‌ها و اعتماد به نفس حاصل از فروش های موفق پی در پی این دوستان دارد که ما مطمئنیم شما هم می توانید بسادگی به چنین سطحی برسید!

شما می توانید با خرید این آموزش آنرا از طریق پست سفارشی دریافت نمایید و هر زمان که نیاز داشتید می توانید با ما درباره آن گفتگو نمایید!

ما پشت محصولات خودمان تمام قد ایستاده ایم!!!

تنها هم اینک با یک خرید شما یک سی دی آموزش فنی ٬ دسترسی به مطالب تکمیلی حرفه ایی بروی وب سایت و صدها شرایط شبیه سازی شده و پشتیبانی فنی در مورد ایراداتتان را تا رسیدن به اولین فروشتان را یک جا و در یک بسته دریافت می کنید!

آیا این کار ساده ایست؟ البته خیر! هر کار تخصصی که می توان در آن به سود مناسبی دست یافت ٬ کار ساده و سهل الوصولی نیست! شما با این آموزش از سطح مقدماتی تا سطح پیشرفته می توانید خود را آماده نمایید تا بشکل صحیح ٬ علمی و آزموده شده ائی مبتنی بر روش های خلاقانه وارد بازار شوید و با کمک از پاهای خودتان شروع به دوندگی در بازار نمایید که نتیجه تلاش شما و پیاده سازی آموزش هایتان در بازار رضایت خاطر شما از کسب درامدی است که برای هر یک ریال آن تلاش نموده اید!

آیا ما در حال فروش یک فرمول سری هستیم؟ البته خیر! از زمانی که شما شروع به خواندن این مطلب نموده اید تا همین لحظه میلیاردها معامله بروی کره زمین صورت گرفته که بسیاری از آنها سود مناسبی دریافت نموده اند! این آموزش تشریح چگونگی تخصص فروش این فروشندگان در بازار است.

شما برای آموزش زبان انگلیسی باید به خودآموزهای زبان انگلیسی و یا کلاس های زبان انگلیسی مراجعه نمایید! برای آموزش آشپزی یا تراشکاری یا هوانوردی هم به همین شکل یا باید از خودآموزهای مربوطه استفاده کنید و یا به کلاس های مربوطه مراجعه کنید. برای فروش و ویزیتوری در بازار هم نیاز به آموزش تخصصی و مناسب دارید! آیا مایل هستید وارد بازار شوید و برای خودتان بدون داشتن هیچ سرمایه اولیه ایی کسب و کاری راه اندازی کنید و کالاهای تولید شده توسط تولید کنندگان را به دست مشتریان آنها رسانده و از این میان سود مناسبی عاید خود کنید! این آموزش ها خودآموز یاد دادن این تخصص به شما است.

ما تضمین می کنیم اگر شما قادر به یادگیری چیزهای جدید باشید و اگر زمان کافی برای فراگیری مطالب این آموزش بگذارید ٬ موفق خواهید شد ظرف مدتی کمتر از شصت روز به عنوان یک فروشنده متخصص وارد بازار شوید و در بازار مشغول کسب و کار شوید.

این یک فرصت استثنائی است. در دوره دوم ما بهای حداقلی را برای این آموزش در نظر گرفته ایم. شاهد ما دور اول این کارگروه است که این آموزش ها به قیمت ۴۵۰۰ تومان به فروش رسید. هم اکنون هم ما قیمت این آموزش را اضافه نکرده ایم بلکه هزینه های جانبی شامل هزینه تولید ٬ پشتیبانی ٬ ارسال و نگهداری از دیگر ملزومات مورد نیاز شما قیمت را به این سطح رسانده! ما هیچ ضمانتی برای بالاتر رفتن قیمت با تغییر مصوبات دولتی نداریم!

آیا این فرصتی برای تغییر رویه زندگی شما نیست؟

اشتراک این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn