A A A

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کارگروه بازاریابی چریکی از سال ۱۳۹۱ با هدف اجرا ٬ انطباق و تدوین قواعد و اصول بازاریابی چریکی در بازار ایران مبتنی بر آموزش‌های جی کنراد لوینسون (پدر بازاریابی پارتیزانی) آغاز به کار نمود. در همین راستا با اجرای گردهم‌آئی‌ها و کنفرانس‌ها گوناگون و رایزنی با افراد متخصص شروع به ثبت و بررسی دقیق نتایج و بازخوردهای این شیوه بازاریابی در بازار ایران نمود.

هسته مرکزی این کارگروه متشکل از افراد متخصص در زمینه بازاریابی است که با هدف انطباق و بومی سازی تکنیک‌های بازاریابی چریکی در ایران و ارائه نمونه‌ها و الگوهای موفق این رسته بازاریابی ٬ بررسی و آنالیز تکنیک‌های و مسیرهای دستیابی به موفقیت با استفاده از بازاریابی چریکی بشکل حرفه ایی در ایران مشغول به فعالیت می‌باشند.

هدف از ارائه این دسته آموزش‌ها ٬ ایجاد توانمندی کارآفرینی در افراد و ارتقاء سطح توانائی بازاریاب‌ها و ویزیتورهای فعال در بازار امروز ایران است.

در این پایگاه آموزش‌های ویزیتوری چریکی از نقطه ابتدائی به شکل الف – باء تا سطح پیشرفته و کاملا حرفه ایی بشکل گام به گام و مرحله به مرحله توسط مدیاهای آموزشی ٬ مقالات و کنفرانس‌های عرضه و در اختیار علاقمندان قرار می گیرد.

مخاطبین هدف این پایگاه افرادی هستند که علاقمند به آموزش ویزیتوری پارتیزانی و ایجاد کسب و کار شخصی برای خود از راه اقدام به فروش محصولات تولیدکنندگان مختلف باشند. آموزش‌های این پایگاه بروی پرورش و آموزش این افراد متمرکز است و افتخار داریم که افراد زیادی با کمک این آموزش‌ها موفق به ورود به بازار و شروع به فروش در بازار نموده‌اند.

اتاق فکر این کارگروه متشکل از افراد معرفی شده در ذیل می باشد که سابقه قابل قبول و خالی از اغراقی در بازاریابی و ویزیتوری چریکی دارند.

مهندس علی سرخوش

کارشناس ارشد رشته مهندسی کامپیوتر و طراح سیستم بازاریابی اینترنتی غیرمجتمع.

سوابق کاری:

-          طراح سیستم بازاریابی اینترنتی

-          همکاری در پروژه سیستم اطلاع رسانی بازاریابی خاورمیانه

-          طراح و اجرا کننده سیستم‌های فروشگاهی آنلاین

-          مجری طرح‌های تبلیغات انترنتی در زبان‌های فارسی و انگلیسی

هادی صرامی

کارشناس فروش چریکی و متخصص اجرا و طراحی استراتژی‌های بازاریابی و آموزش ویزیتوری چریکی. اولین و تنها دارنده مجوز از بنیاد بازاریابی پارتیزانی جی کنراد لوینسون.

سابقه کاری:

-          ابداع سیستم ویزیتوری چریکی

-          پیاده سازی طرح بازاریابی چریکی برای شرکت سازه کار اصفهان

-          مشارکت در پروژه انطباق بازاریابی پارتیزانی در ایران

-          همکار و نماینده شرکت ForCast در ایران

-          برگزار کننده سمینارهای و کنفرانس های آموزش فروش سریع ٬ فروش مستقیم و رودررو

مسیرهای دسترسی به دفتر کارگروه:

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن تماس:  03132356673

اشتراک این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn