A A A

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تیم ما بر آنست تا این پایگاه را جایگاهی نماید برای آموزش و ارتقاء سطح کیفی ویزیتورها. شما در این پایگاه می توانید آموزش‌های متفاوتی را از سطح مبتدی تا سطح حرفه ایی بیابید و به گروه ویزیتورهای ایران بپیوندید. در این پایگاه محصولات آموزشی با تمرکز بروی آموزش و پرورش ویزیتورها خواهید یافت.

ما بر این باوریم این آموزش‌ها که محصول پژوهش‌ها و تجربیات تیم ما و بسیاری از ویزیتورهای معروف جهان است می تواند از شما مانند صدها نفر از دیگر دوستان ما ویزیتوری بسازد که با رویکرد بازاریابی چریکی بتوانید مشغول به کسب درامدی درخور و معقول شوید و علاوه بر اینکه بتوانید جایگاه خود را در بازار و بازاریابی پیدا نمایید ٬ مسلح به ابزارهای لازم در پیدا کردن محصولات مطلوب ٬ تبلیغ و مذاکره برای فروش آنها ٬ فروش و درنهایت سودآوری مطلوب گردید.

این آموزش بر اساس اصول بازاریابی چریکی قرار دارد و ما آنرا ویزیتوری چریکی نامیده ایم. همانند یک میدان جنگ ٬ بازار نیز در کنترل نیروهای قدرتمند آن است و توسط بنگاه‌هایی با سرمایه های بالا کنترل می شود. در این میانه بدون سرمایه کافی (که در مثال میدان جنگ همان تجهیزات جنگی است) نمی توان وارد بازار گردید و در آن به کسب و کار پرداخت. اما دقیقا همانند کاری که چریک ها در میدان های جنگ انجام می دهند ٬ ویزیتورهای چریک هم می توانند در این بازار مبتنی بر سرمایه های کلان وارد بازار شده و سهم مناسبی از آن را به خود اختصاص دهند.

دلیل این امر آنست که بازار همیشه نیازمند معرفی محصولات تازه و شناسائی آنها است و در طرف مقابل هم تولیدکنندگان با چالش‌ها و گرفتاری های مربوط به تولید دست و پنجه نرم می کنند و فرصت معرفی درست و اصولی محصول خود را به بازار ندارند. به این ترتیب ویزیتورهای چریک این مسئولیت را بر عهده گرفته و با قرار گرفتن در لبه پیکان بخش فروش ٬ شروع به معرفی محصولات به بازار می نمایند و البته از این میانه منافع خود را نیز بدست می آورند.

اگر شما هم فکر می کنید که علاقمندید وارد چرخه بازار گردید و سرمایه لازم برای اینکار را ندارید ٬ ما فکر می کنیم پاسخ آنرا تنها در آموزش های این پایگاه خواهید یافت. دیری نخواهد پایید که از این مسیر مجبور خواهید بود تبدیل به یک بنگاه اقتصادی گردید و به این ترتیب از مسیری درست و با تجربه ایی بسیار مناسب و صحیح وارد بازار شده اید و البته سرمایه لازم برای اینکار را نیز از خود بازار بدست آورده اید.

شما تنها باید آماده یادگیری و تجربه کردن باشید.

اشتراک این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn