A A A

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

می توانید با خرید یک سی دی آموزش ویزیتوری چریکی در ظرف مدتی کوتاه تر از 90 روز تبدیل به یک ویزیتور گردید. تعداد زیادی از دوستان ما توانسته‌اند از مسیر همین آموزش‌ها بدون داشتن سرمایه وارد بازار شده و برای خود کسب درامد نمایند. آیا به فن ویزیتوری علاقمندید؟ آیا دوست دارید با فروش کالا یا خدمات تولیدکنندگان در بازار به درامد برسید ولی روش آنرا نمی‌دانید؟ این سی دی طراحی و تولید شده تا به کسی که اطلاعاتی در مورد ویزیتوری و بازاریابی ندارد ویزیتوری چریکی آموزش دهد بشکلی گام به گام و با سرفصل‌هایی از ساده و مقدماتی تا کاملا حرفه ایی.

اکنون بیش از چندصد نفر از طریق همین آموزش‌ها که با خرید سی دی آن به آنها دسترسی پیدا می کنید توانسته اند از راه بازاریابی چریکی درامدی برای خود ایجاد کنند و رضایت خاطر کافی از آن بدست آورند. اگر شما هم مایل هستید تا وارد بازار شوید و چه به عنوان شغل اصلی و چه به عنوان شغل دوم مشغول به بازاریابی و کسب درامد شوید ٬ ما با اطمینان به شما می گوییم که به این آموزش ها نیاز دارید.

با خرید این سی دی که شامل آموزشی جامع در همه سطوح ویزیتوری چریکی است ٬ می توانید به آموزش‌های تکمیلی آن نیز که در این پایگاه عرضه می شوند دسترسی پیدا نمایید و البته به جمع ویزیتورهای چریک بپیوندید. بنابر این فرصت را از دست ندهید.

آیا با خرید این سی دی چیزی را از دست می دهید؟ این آموزش باعث نمی شود شما چیزی از دست بدهید چون مسیری را پیشنهاد می‌کند که از آن طریق می توانید – بدون سرمایه – وارد بازار شوید! بنابر این امکان ورشکستگی در این مسیر وجود ندارد.

ما با هزینه یک وعده غذا در یک فست فود سطح متوسط شهرهای بزرگ به شما آموزش می دهیم چگونه بتوانید کالایی را در میان تولیدکنندگان یافته و مشغول فروش آن گردید و آمار فروش خود را تا حد قابل قبول و مفیدی بالا ببرید. ما در حال شعار دادن یا ادعای دست نیافتنی نیستیم. آنچه ما ادعای آنرا داریم مبتنی بر تجربه شخصی خودمان و صدها نفر از دیگر دوستانی است که در پنج سال گذشته با استفاده از این تکنیک توانسته اند وارد بازار شوند و تبدیل به کارفرمای خود شوند.

مطالبی که در این سی دی به شما عرضه می شوند نه سخنرانی‌های تبلیغاتی است که شرکت های بزرگ برای جذب ویزیتورها انجام می دهند و نه حرف‌های زیبا و دلنشینی که مفهوم عملی در پشت آنها قرار نداشته باشد. ما در این سی دی به شما آموزش می دهیم چگونه و به چه شکلی وارد بازار شوید و چگونه در بازار باقی مانده و بتوانید در میان تعداد زیاد رقبا حاشیه امنی برای درامد خود ایجاد نمایید.

ما بر این ادعا هستیم که این تنها راه معقول و عملی ورود به بازار بدون سرمایه است و آنرا هم خودمان تجربه کرده‌ایم و هم توانسته‌ایم با آموزش آن به دیگران ٬ موفق شویم دیگران را نیز وارد بازار نماییم.

آیا آموزش این حرفه به دیگران عرصه را برای ما تنگ نمی کند؟ دقیقا برعکس! بازاریابی چریکی مبتنی بر از میان بردن رقبا نیست بلکه مبتنی بر همکاری با رقبا و تبدیل رقبا به شرکا است. هرچه تعداد شرکای ما در بازار بیشتر باشد ٬ اطلاعات ما از وضعیت بازار بیشتر و توان ما در فروش بیشتر خواهد شد و از میان این تبادل اطلاعات و به اشتراک گذاری حرفه منافع دوجانبه‌ایی برای همه ما ایجاد می شود. هرچه تعداد ما بیشتر ٬ درامد ما بیشتر! 

اشتراک این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn